Выполняется операция, дождитесь завершения.
Вход:    Регистрация | Забыли пароль?
Поиск по объявлениям:
Регион: Город:
Категория: Подкатегория:
Страна: Украина / Россия / Беларусь / Казахстан / Узбекистан / Молдавия / Грузия / Азербайджан / Армения / Туркмения / Киргизия /
Объявление на UkrGo
-

РАБОТЁНКА

Дата подачи объявления: 8.01.2020 19:31
Город: Ахтырка
300 грн за 10 хв., акція діє до 14 січня!!!Я пропоную Вам заробити на акціях на кредитах на сайті манівео, він платить за запрошення ,тобто я рекомендую цей сайт і за це маю гроші і ви і я маю гроші.Щоб отримати гроші робіть все чітко по інструкції! Заходимо на сайт https://moneyveo.ua (обов'язково без реферального посилання і без сайту РЕклама) Реєструватись можна з будь-якого пристрою(телефон,компютер) можна перейти по посиланню вище або просто в гуглі введіть манівео і перейдіть на сайт !!! НЕ переходіть на рекламні сайти Далі як перейшли на сайт вибираєте мінімальну суму 100 грн ,термін 1 день і настикаємо оформити кредитДалі заповнюєте дані тут є 6 етапів На 5-етапі дані карти, ПриватБанк бажано , або інший банк(ощадбанк,креддобанк з моно банком не співпрацює манівео,просто вам не дадуть кредит і ви не отримаєте кошти При цьому на карті повинно бути мінімум одна гривня для верифікації її банком.(також може бути інша картка , перед тим уточніть або є чат на сайті або Служба підтримки: 0 800 21 9393 безкоштовно з усіх телефонів по Україні.Важливо!!! НА 6-етапі для отримання бонусу в розмірі 300 гривень, в пункті «Як нас знайшли» вибрати «Від знайомих» і ввести в полі телефон 38(097)2818072 Далі натисніть підтвердити і ви отримаєте кредит, а гроші зараховуються вам на карту. Якщо ваш кредит не схвалять, то буде причина по якій його не дали і спосіб її усунення. Після того як Вам видали кредит ,можна одразу його повернути,просто натискаєте повернути кредит і все Вам буде написано Ваш кредит успішно погашено. .Отримуєте бонусні 300 грн, в розділ "ЗАПРОСИТИ ДРУГА" нажимаєте вивести і гроші зарахуються вам на карту протягом 1-3 днів.Також, якщо ви зареєструєте кого-небудь з друзів, то за кожного 300 грн на ваш рахунок і 300 грн на рахунок того, кого ви реєструєте. (Уточнюю ще раз, той кого ви запросили повинен заходити на сайт без рефералки або банера - тобто ввести в адресному рядку https://moneyveo.ua) Важлива РЕКОМЕНДАЦІЯ ,ЯКЩО Ви перший раз зайшли на сайт манівео –з першого разу і беріть кредит ,якщо ви раз зайшли на манівео , потім закрили сайт і через деякий час знов зайшли на сайт і будете пробувати брати кредит Кредит вам дадуть ,але бонуси не дадуть.
https://moneyveo.ua/ru/news/300-300-pryvedy-druga/
Информация модератору: 
Пожаловаться

Пожаловаться на объявление

Дайте нам знать, если с объявлением что-то не так. Мы обязательно просматриваем все обращения, но из-за их большого количества не всегда отвечаем на них напрямую. Пожалуйста, опишите в форме ниже, на что в этом объявлении вы жалуетесь.

Капча
Связаться с автором объявления:


Ваше имя:
Ваш e-mail*:
Текст письма*:
Осталось 1000 символов
Антиспам*:
Реклама Google
Главные рубрики UkrGo.COM Ахтырка  |  Рубрики в разделе "Работа" Ахтырка


Местонахождение:
Доски объявлений - Ахтырка

Бесплатные объявления в Украине

Другие регионы:
Все
Киевская
АР Крым
Винницкая
Волынская
Днепропетровская
Донецкая
Житомирская
Закарпатская
Запорожская
Ивано-Франковская
Кировоградская
Луганская
Львовская
Николаевская
Одесская
Полтавская
Ровенская
Сумская
 • Ахтырка
 • Конотоп
 • Лебедин
 • Сумы
 • Шостка

 • Тернопольская
  Харьковская
  Херсонская
  Хмельницкая
  Черкасская
  Черниговская
  Черновицкая
  Реклама Google
  UkrGo.com © 2006-2020
  Доски объявлений GO!

  Контакт с нами:
  Модератор
  Техподдержка
  Реклама
  GO! в городах Украины:
  Объявления Сумы
  Объявления Конотоп
  Объявления Лебедин
  Объявления Шостка
  Полезная информация:
  Общие правила
  Соглашение
  FAQ

  Наши друзья:
  Продажа автомобилей, мотоциклов, грузовиков, спецтехники, авиа и водного транспорта в Украине
  Счётчики и иконки:
  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 358425134386
  www.megastock.ru